На відзначення Міжнародного тижня архівів, якій у цьому році проходить під девізом #ArchivesAreYou, тобто #АрхівиЦеВи, співробітники ЦДНТА України продовжують розповідати свою історію про те, чим для нас є архів та розвінчують деякі стереотипи про архівну роботу. 

У світі існує велика кількість різноманітних стереотипів про архіви та архівістів. На теми архівної справи написано тисячі книжок, у закладах освіти викладаються курси лекцій, але жодна теорія, аналітичний матеріал, стаття в ЗМІ, фото та відео у соціальних мережах не спроможні сформувати уявлення про архіви краще, ніж особистий досвід. 

 


В рамках відзначення Міжнародного тижня архівів 06-10 червня 2022 р. ЦДНТА України підготував ряд онлайнових заходів, які були позначені на інтерактивній мапі Міжнародної ради архівів - International Council on Archives (ICA).

Запрошуємо подивитися івенти ЦДНТА України та інших архівних установ за посиланням:

https://livemap.getwemap.com/embed.html?emmid=19864&token=BZOTEQEWD9KLMCBIQXS9FXM97#/[email protected],22.6477495,2.30

Центральний державний науково-технічний архів України підтримав ініціативу Міжнародної ради архівів - International Council on Archives (ICA) та долучився до Міжнародного тижня архівів, який цього року проходить під темою #ArchivesAreYou.
Даний захід створено з метою привернути увагу до світової архівної спадщини, донести до широкого загалу важливість та значення архівних установ в сучасному світі та розповісти про те, що означає бути архівістом. Протягом цього тижня, з 06 червня до 10 червня, ми будемо оприлюднювати на офіційному вебсайті ЦДНТА України та у соціальних мережах Facebook й Instagram онлайн заходи, присвячені відзначенню Міжнародного тижня архівів.

 

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2023