05 квітня 2023 р. розпочався офіційний візит до Харкова Головної зберігачки фондів Національного архіву Швеції Йоганни Фріс Маркевич та Генеральної директорки Національного музею військової історії Швеції Гелен Ронлунд, в організації якого ЦДНТА України бере участь.
В рамках цього візиту відбулась зустріч з Головою Харківської обласної ради Тетяною Єгоровою-Луценко, на якій були обговорені важливі питання розвитку архівної та музейної галузі. Було розглянуте питання щодо надання допомоги харківським архівним та музейним установам. Результати дослідження діяльності харківських установ будуть представлені шведськими колегами архівній громадськості Швеції та оприлюднені під час міжнародного архівного форуму у Берліні.
У зустрічі взяли участь директор ЦДНТА України Марат Балишев та заступниця директора-головна зберігачка фондів архіву Юлія Коваль.
Керівництво ЦДНТА України разом з іноземними гостями відвідали мікрорайон Харкова Північна Салтівка, який найбільше постраждав під час російської агресії, Харківський художній музей та НДІ астрономії Харківського університету імені В. Н. Каразіна.
 
 
 
 
 
 
 
Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2023