26 травня 2022 р. на базі Державного архіву Тернопільської області директором ЦДНТА України Маратом БАЛИШЕВИМ, заступницею директора-головною зберігачкою фондів Юлією КОВАЛЬ та провідною спеціалісткою відділу формування НАФ та діловодства Дар’єю МАРТИНОВИЧ було проведено семінар-нараду з представниками установ, підприємств та організацій Тернопільської області на тему: «Роль науково-технічної документації на сучасному етапі: комплектування, науково-технічне опрацювання, забезпечення збереженості».
У семінарі, який відбувся за сприяння директора ДАТО Федора ПОЛЯНСЬКОГО взяли участь представники юридичних осіб-джерел формування НАФ, архівних підрозділів районних адміністрацій Тернопільської області, представники Державного архіву Донецької області та фахівці ДАТО.
Під час заходу обговорювалися питання законодавчої та науково-методичної бази по роботі з науково-технічною документацією; принципи та критерії експертизи цінності науково-технічної документації; науково-технічне опрацювання документів: систематизація, формування та оформлення одиниць зберігання та складання описів. Учасники семінар-наради отримали відповідні сертифікати.
 
 
 
 
 
 
 
 
Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2023