11 квітня 2022 року, у 120-й день народження архітектора Михайла Гречини, виданням Український інтерес було розміщено статтю, присвячену творчій діяльності його сина Вадима (1931–2005), який пішов по стопах батька і також зажив слави на архітектурній ниві.
У доробку Вадима Гречини проєкти забудови житлових масивів «Березняки» та «Вигурівщина-Троєщина», першого у Києві 18-поверхового будинку, а також чи не найвищих у столиці, 27-поверхових будівель готелю «Турист» та Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського тощо.
До 91-ї річниці від дня народження архітектора статтю провідного архівіста відділу використання інформації документів Дмитра Ожиганова «Вадим Гречина. Творчість, що закарбована у камені» було актуалізовано й доповнено новими світлинами, які ілюструють викладену у тексті інформацію.
Написана на основі документів з фонду інституту «Київпроект» (з цією установою Вадим Михайлович пов’язав усю свою професійну діяльність), стаття дозволяє дізнатися про створення проєктів таких величних й оригінальних будівель столиці як Центральний палац урочистих подій та ДП Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».
Ознайомитись з публікацією можна на офіційному вебсайті та соціальних мережах видання у Facebook Twitter і Telegram за посиланнями:
Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2022