27 травня 2021 р. працівники відділу формування НАФ та діловодства ЦДНТА України спільно з Державним архівом Донецької області провели семінар-нараду у м. Краматорськ Донецької області для фахівців установ, підприємств та організацій даного регіону на тему: «Забезпечення збереженості науково-технічної документації: нормативно-правове регулювання, принципи та критерії експертизи цінності».

В роботі семінару взяли участь представники: ІБС ДП «Маріупольський морський торгівельний порт», ПрАТ «МК «Азовсталь», Донбаського Державного педагогічного університету, ПрАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча», ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод», співробітники архівних установ Донецької області тощо.

До програми заходу були включені питання: законодавча та науково-методична база по роботі з науково-технічною документацією; принципи та критерії експертизи цінності науково-технічної документації; науково-технічне опрацювання документів (систематизація, формування та оформлення одиниць зберігання, складання описів). Учасники заходу ознайомилися з методичною базою ЦДНТА України та копіями документів різних груп НТД, які зберігаються у фондах архіву. За результатами обговорення були вручені відповідні сертифікати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2021