18 грудня 2020 року з робочим візитом до ЦДНТА України завітали Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов, перша заступниця Голови Укрдержархіву Тетяна Ємельянова, начальниця управління – головна бухгалтерка управління економічного аналізу, фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності Укрдержархіву Лілія Кравчук.

Анатолій Хромов привітав колектив ЦДНТА України з переїздом до нової будівлі та урочисто відкрив її для співробітників та гостей архіву.

На заході були присутні директор Департаменту страхового фонду документації Андрій Меленець, директор Північно-східного регіонального центру страхового фонду документації (Північно-східний РЦ СФД) Микола Труфанов, директор НДІмікрографії Ігор Кривулькін, директор Бюджетної установи «Фонд» (БУ «Фонд») Микола Деренько та працівники цих установ.

Директор ЦДНТА України Марат Балишев провів для почесних гостей екскурсію, в ході якої було продемонстровано архівосховище, обладнане сучасними стелажами, та робочі кабінети співробітників архіву.

У читальному залі відбулася презентація виставки архівних документів на тему : «Ювілейні та пам’ятні дати з історії науки і техніки 2020 року (за документами з фондів ЦДНТА України)». Науковий співробітник відділу використання інформації документів Дмитро Ожиганов прокоментував представлені на виставці копії документів.

Анатолій Хромов в урочистій обстановці подякував працівникам архіву за високий рівень організації та оперативність перевезення фондів і матеріальних цінностей ЦДНТА України до нової будівлі. За внесок у розвиток архівної справи ним були вручені подяки Державної архівної служби України співробітникам ЦДНТА України.

Тетяна Ємельянова вручила архівним працівникам грамоти та подяки Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, Центрального державного електронного архіву України, Спілки архівістів України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2023