15 вересня 2020 р. на офіційному вебсайті ЦДНТА України розміщено онлайн виставку архівних документів на тему: «Документи Українського державного інституту проєктування міст «ДІПРОМІСТО» у фондах ЦДНТА України (до 90-річчя від створення організації)».

12 вересня 2020 р. виповнилося 90 років з дня заснування ДП «Український державний науково-дослідний інститут проєктування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю. М. Білоконя.

За довгу історію своєї діяльності інститут став одним з провідних науково-дослідних і проєктних установ у галузі регіонального планування, містобудування, природоохоронних заходів, ландшафтної архітектури, впровадження геоінформаційних технологій.

Напрацювання інституту зберігаються у ЦДНТА України. Документація фонду Р-140 «Державний інститут проєктування міст «Діпромісто» Держкомітету у справах будівництва (Держбуд УРСР), м. Київ» викликає стабільний інтерес у архітекторів, краєзнавців, істориків.

До виставкової експозиції увійшли документи трьох комплексів:

К. 1-201 «Комплекс піонертаборів санаторного типу в м. Євпаторія»;

К. 1-357 «Санаторій «Україна» в м. Єсентуки»;

К. 1-356 «Льодовий стадіон у м. Києві».

Ознайомитися з виставкою можна за посиланням: https://cdnta.archives.gov.ua/index.php/uk/exhibitions-uk/626-exhibitions-2020-09-15

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2023