28 серпня 2020 р. у ЦДНТА України за участю ветеранів та діючих війскових Операції об'єднаних сил проведено День архівної інформації на відзначення Дня пам’яті захисників України.

На урочистих зборах колективу пам’ять загиблих військовослужбовців вшанували хвилиною мовчання. Директор ЦДНТА України Марат Балишев виступив з вітальним словом. З доповідями про участь у відсічі збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях виступили голова ГС «Асоціація ветеранів АТО та патріотів України» Денис Семенюк, голова ради ГО «Ветерани АТО Індустріального району м. Харкова» Олександр Соколов,  голова ГО «Ветерани АТО та патріоти України Холодногірського району м. Харкова» Віталій Крестенков, голова ГО «Ветерани АТО та патріоти України Новобаварського району м. Харкова»,  заступник голови ГО «Ветерани АТО та патріоти України Холодногірського району м. Харкова» Володимир Протопопов, голова ГО «Ветерани АТО та патріоти України Слобідського району м. Харкова» Володимир Лисак, член ГО «Ветерани АТО Індустріального району м. Харкова» Геннадій Бойко.

Гості поділилися зі співробітниками ЦДНТА України власними спогадами, а також продемонстрували документальні матеріали: фотографії загиблих військовослужбовців, карти воєнних дій боротьби за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2020