08 травня 2020 р. на офіційному вебсайті ЦДНТА України розміщено онлайн виставку архівних документів на тему: «Споруди на вшанування пам’яті про Другу світову війну (з фондів ЦДНТА України)».

На виставці представлено документи з фондів Р-167 «Державний проєктний інститут по проєктуванню житлово-цивільного будівництва «Дніпроцивільпроект» Держбуду УРСР, м. Дніпропетровськ» та Р-37 «Державний інститут по проєктуванню, дослідженню та випробуванню сталевих конструкцій та мостів «УкрНДІпроектстальконструкція» Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР, м. Київ». Для експонування відібрано документи музейних споруд, зведені на вшанування загиблих в боях за Батьківщину: діорами «Битва за Дніпро» Дніпровського історичного музею імені Д. І. Яворницького та скульптури «Батьківщина-мати», яка вінчає головну будівлю Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні» у місті Києві.

Ознайомитися з виставкою можна за посиланням: https://cdnta.archives.gov.ua/index.php/uk/exhibitions-uk/590-exhibitions-2020-05-08

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2020