23 травня 2017 р. у Музейному комплексі Харківського національного університету ім. О. М. Бекетова відбулася спільна виставка ХНУМГ імені О. М. Бекетова та ЦДНТА України «Архітектурна спадщина О. М. Бекетова в місті Харкові. Збереження та реставрація». 

Виставку присвячено 155-річному ювілею дійсного члена Академії архітектури СРСР, Заслуженого діяча Мистецтв УРСР О. М. Бекетова (1862–1941) – одного з найвідоміших архітекторів України к. ХІХ – п. ХХ ст. На виставці представлено копії документів ЦДНТА України з фонду особового походження О. М. Бекетова (Ф. Р-47), документи з Музейного комплексу ХНУМГ імені О. М. Бекетова та з Архіву родини Бекетових; проведено презентацію буклету Музейного комплексу. Виставку відкрили ректор ХНУМГ імені О. М. Бекетова Бабаєв В. М. та директор Музейного комплексу ХНУМГ імені Бекетова Єлісеєва Т. П. Директор ЦДНТА України Семенов Є. В. та заступник директора ЦДНТА України Балишев М. А. виступили з промовою, науковий співробітник ЦДНТА України Голубкіна Г. С. надала коментарі щодо архівних документів.

Співробітників ЦДНТА України відзначили подякою за плідну співпрацю в спільних науково-освітніх проектах та в підготовці виставки.

На заході були присутні представники музеїв Харкова, студенти ХНУМГ імені О. М. Бекетова.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2021