17 жовтня 2019 р. у ЦДНТА України проведено День архівної інформації на відзначення Дня захисника України. На запрошення керівництва архіву у заході взяли участь ветерани антитерористичної операції, представники міської громадської спілки «Асоціації ветеранів АТО та патріотів України».

Директор ЦДНТА України Марат Балишев виступив з вітальним словом, у якому підкреслив значущість Дня захисника України для кожного громадянина нашої країни та висловив подяку присутнім захисникам України.

Співробітники архіву мали можливість з перших вуст дізнатися про бойові будні захисників України у перші місяці збройної агресії Російської Федерації на Сході України.

Голова ГО «Ветерани АТО та патріоти України» Шевченківського району м. Харкова Рамаз Гаврилов розповів про власний досвід участі в бойових діях у складі 92-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України. Представник ГО «Ветерани АТО та патріоти України» Новобаварського району м. Харкова Володимир Золотарьов поділився спогадами про охорону Державного кордону України під час служби у Харківському прикордонному загоні Державної прикордонної служби України.

Щиро вдячні голові ради ГС «Асоціація ветеранів АТО та патріотів України» Денису Семенюку та голові ради ГО «Ветерани АТО Індустріального району м. Харкова» Олександру Соколову за допомогу в організації та проведенні заходу.

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2023