14 вересня 2017 р. у читальному залі ЦДНТА України відкрито виставку документів на тему: «Шкільні зошити та папір спеціального призначення (за звітами про науково-дослідні роботи Українського інституту паперу)», яку присвячено 230-річчю Понінківської картонно-паперової фабрики – одного з найбільших підприємств картонно-паперової промисловості України.

Для експонування відібрано звіти про науково-дослідні роботи 1950–1980-х років з фонду Відкритого акціонерного товариства «Український науково-дослідний інститут паперу» (УкрНДІП) (без відомчої підпорядкованості), м. Київ (Ф. Р-113, к. 3-38) з розробки технології виробництва та підвищення якості паперової продукції. Особливе місце в експозиції виставки відводиться документам, які присвячені шкільним зошитам та устаткуванню для їх виготовлення.

На захід завітали студенти I курсу гуманітарного факультету Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Науковий співробітник відділу використання інформації документів Д. І. Ожиганов супроводжував відвідувачів приміщеннями архіву та надав фаховий коментар щодо особливостей науково-технічної документації.

 

 

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2021