Важливо!

Шановні користувачі! ЦДНТА України піклується про вас та робить усе можливе для того, щоб ви могли безпечно ознайомитись з документами, які вас зацікавили.

Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 № 981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та наказу ЦДНТА України від 29.09.2021 р. № 116 в архіві встановлено обмеження обслуговування користувачів читального залу з метою ефективної та безпечної роботи.

З метою вжиття заходів щодо організації роботи читальних залів та особистого прийому громадян, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, обслуговування користувачів у читальному залі ЦДНТА України буде здійснюватися вакцинованим співробітником та з дотриманням усіх обмежувальних протиепідемічних заходів!

Також доводимо до вашого відома, що користувачем читального залу може бути:

  1. Особа, яка досягла 18 років, за наявності негативного результату тестування наCOVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування закладу.
  1. Особа яка має документ, що підтверджує:

- отримання повного курсу вакцинації;

- отримання однієї дози дводозної вакцини.

  1. Особа, що має міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, який підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.
  1. Особа, яка має негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Бережіть себе!

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2022