Анонси

 
Увага!

На виконання постанови Кабінету міністрів України від 16.03.2020 № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою мінімізації наслідків нової біозагрози та запровадження превентивних заходів щодо стримання швидкого поширення збудника COVID-19 у ЦДНТА України на час карантину організовано особистий прийом громадян за допомогою засобів телефонного зв’язку за номером: (057) 731-25-67

До уваги користувачів!

На офіційному вебсайті ЦДНТА України оприлюднено усі описи документів в електронному вигляді у форматі PDF, ознайомитись з ними можна за посиланнями:

На підтримку ЦДАМЛМ України

Стаття у ЗМІ

27 вересня 2019 р. в інформаційно-аналітичному Інтернет-виданні «КиевВласть» опубліковано статтю Інни Арас «Центральний держархів-музей літератури і мистецтв видворяють з будівлі «Софії Київської».

Лист-звернення Спілки архівістів України

16 вересня 2019 р. Всеукраїнська громадська організація «Спілка архівістів України» направила Президенту України Володимиру Зеленському лист-звернення від 16.09.2019 № 17 «Про стан справ навколо Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України»

Новини

Засідання НМР

09 липня 2020 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

Засідання НМР

16 червня 2020 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

До уваги користувачів!

УВАГА! Важлива інформація!

Стаття за архівними документами

29 травня 2020 р. на сторінках газети «Культура і життя» опубліковано статтю наукового співробітника відділу використання інформації документів ЦДНТА України Андреєва Тимура «Люди, які сформували обличчя Києва», присвячену ювілеям архітекторів Олександра Власова, Анатолія Добровольського, Олександра Малиновського.

Виставка архівних документів

21 травня 2020 р. на офіційному вебсайті ЦДНТА України розміщено онлайн виставку архівних документів на тему: «Інститут Укркраненерго – винахідник унікальних машин для будівництва та обслуговування об’єктів електроенергетики», приурочену до 95-річного ювілею організації.

Виставка архівних документів

14 травня 2020 р.на офіційному вебсайті ЦДНТА України розміщено онлайн виставку архівних документів на тему: «Внесок у розвиток рекреаційного простору архітекторок Валентини Маєвської та Тамари Панченко (за документами фондів особового походження ЦДНТА України)».

Виставка архівних документів

08 травня 2020 р. на офіційному вебсайті ЦДНТА України розміщено онлайн виставку архівних документів на тему: «Споруди на вшанування пам’яті про Другу світову війну (з фондів ЦДНТА України)».

Віддалене засідання НМР

04 травня 2020 р. відбулося віддалене засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

День охорони праці

Сьогодні в Україні відзначається День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці.

Стаття за архівними документами

21 квітня 2020 р. на вебсайті газети «Вечірній Київ» опубліковано статтю начальниці відділу використання інформації документів ЦДНТА України Анни Алєксєєнко «Зелені легені міст: вирішення проблем озеленення населених пунктів на сторінках архівних документів ЦДНТА України», присвячену відзначенню Дня Землі (International Mother Earth Day). У ній наводяться відомості з особових фондів київських архітекторів та звітів про науково-дослідні роботи з фонду Р-100 Науково-дослідного і проєктного інституту містобудування «КиївНДПІмістобудування», що зберігаються в архіві.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2020