Анонси

 
Встановлено обмеження обслуговування користувачів читального залу ЦДНТА України

Важливо! Шановні користувачі! ЦДНТА України піклується про вас та робить усе можливе для того, щоб ви могли безпечно ознайомитись з документами, які вас зацікавили. Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 № 981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та наказу ЦДНТА України від 29.09.2021 р. № 116 в архіві встановлено обмеження обслуговування користувачів читального залу з метою ефективної та безпечної роботи.

Роботу читального залу ЦДНТА України відновлено!

Шановні користувачі! Читальний зал Центрального державного науково-технічного архіву відновлює свою роботу з 6 травня 2021 р. Відповідно до рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05 травня 2021 р. (протокол № 27) та згідно з рішенням Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 05 травня 2021 р. (протокол № 11) на території Харківської області скасовано «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

Переміщення архіву до нової будівлі

Увага, важлива інформація! З 01 вересня 2020 року у зв’язку з заходами з переміщення архіву до нової будівлі тимчасово призупиняється робота читального залу.

До уваги користувачів!

На офіційному вебсайті ЦДНТА України оприлюднено усі описи документів в електронному вигляді у форматі PDF, ознайомитись з ними можна за посиланнями:

Новини

Робочий візит Голови Державної архівної служби України

17 червня 2021 р. з робочим візитом до Харкова завітав Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов.

ІІІ Міжнародний круглий стіл

10 червня 2021 р. на відзначення Міжнародного тижня архівів відбувся ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів». Під егідою Державної архівної служби України захід провели ЦДНТА України спільно з ХНУМГ імені О. М. Бекетова, ЦДЕА України, ЦДАЗУ, ЦДАМЛМ України, УНДІАСД, Спілкою архівістів України, кафедрою історіографії, джерелознавства та археології історичного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна.

Семінар-нарада

27 травня 2021 р. працівники відділу формування НАФ та діловодства ЦДНТА України спільно з Державним архівом Донецької області провели семінар-нараду у м. Краматорськ Донецької області для фахівців установ, підприємств та організацій даного регіону на тему: «Забезпечення збереженості науково-технічної документації: нормативно-правове регулювання, принципи та критерії експертизи цінності».

Участь у конференції

24–25 травня 2021 року на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєверодонецьк Луганської обл.) відбулася II Всеукраїнська науково-практична конференція «Історичні студії СНУ імені В. Даля».

Участь у конференції

13 травня 2021 року співробітники ЦДНТА України взяли участь у XIV Науково-технічній конференції «Сучасний стан та проблемні питання страхового фонду документації, перспективи розвитку та взаємодії», організованій НДІ мікрографії.

Стаття у ЗМІ

30 квітня 2021 р. у восьмому номері газети «Культура і життя» опубліковано статтю провідного архівіста відділу використання інформації документів Дмитра Ожиганова «Архітектурні візитівки Києва», присвячену творчості видатного українського зодчого, заслуженого архітектора УРСР Георгія Миколайовича Кислого (1925–1997).

День охорони праці

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 р. № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці.

Стаття у ЗМІ

27 квітня 2021 року у виданні «Український інтерес» опубліковано статтю провідного архівіста відділу використання інформації документів Дмитра Ожиганова «Справа життя – архітектура (до 85-річного ювілею Тамари Панченко за документами ЦДНТА України)».

Виставка архівних документів

26 квітня 2021 р. до 35-х роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції на офіційному вебсайті ЦДНТА України розміщено онлайн виставку на тему «Атомна енергетика мовою документів ЦДНТА України».

Участь у конференції

22 квітня 2021 року начальниця відділу використання інформації документів ЦДНТА України Анна АЛЄКСЄЄНКО взяла участь у роботі Другої Міжнародної науково-практичної конференції «Архівістика: теорія, методика, практика».

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2022