Анонси

 
Переміщення архіву до нової будівлі

Увага, важлива інформація! З 01 вересня 2020 року у зв’язку з заходами з переміщення архіву до нової будівлі тимчасово призупиняється робота читального залу.

До уваги користувачів!

На офіційному вебсайті ЦДНТА України оприлюднено усі описи документів в електронному вигляді у форматі PDF, ознайомитись з ними можна за посиланнями:

На підтримку ЦДАМЛМ України

Стаття у ЗМІ

27 вересня 2019 р. в інформаційно-аналітичному Інтернет-виданні «КиевВласть» опубліковано статтю Інни Арас «Центральний держархів-музей літератури і мистецтв видворяють з будівлі «Софії Київської».

Лист-звернення Спілки архівістів України

16 вересня 2019 р. Всеукраїнська громадська організація «Спілка архівістів України» направила Президенту України Володимиру Зеленському лист-звернення від 16.09.2019 № 17 «Про стан справ навколо Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України»

Новини

Виставка архівних документів

16 листопада 2020 р. на офіційному вебсайті ЦДНТА України розміщено онлайн виставку архівних документів на тему: «Summum bonum medicinae sanitas» (з лат. «Вище благо медицини – здоров’я») – документи проєктів медичних закладів, інститутів НАМН України та приладів у ЦДНТА України».

Науково-технічна конференція

29–30 жовтня 2020 року працівники ЦДНТА України взяли участь у роботі XIII Науково-технічної конференції «Сучасний стан та проблемні питання страхового фонду документації, перспективи розвитку та взаємодії», яку щорічно проводить НДІ мікрографії (м. Харків). Вони організували роботу у рамках секції № 4 «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку архівної справи».

Виставка архівних документів

15 вересня 2020 р. на офіційному вебсайті ЦДНТА України розміщено онлайн виставку архівних документів на тему: «Документи Українського державного інституту проєктування міст «ДІПРОМІСТО» у фондах ЦДНТА України (до 90-річчя від створення організації)».

Стаття за архівними документами

12 вересня 2020 р. на сайті часопису «Донеччина» опубліковано статтю провідної спеціалістки відділу використання інформації документів Ганни Голубкіної «До історії будівництва каналу Сіверський Донець–Донбас», приурочену до 65-річчя початку будівництва каналу.

Стаття за архівними документами

11 вересня 2020 р.  газеті «Культура і життя» № 17 опубліковано статтю наукового співробітника відділу використання інформації документів Тимура Андреєва «Творчий доробок Олександра Молокіна у документах ЦДНТА України (до 140-річчя від дня народження архітектора)».

Виставка архівних документів

9 вересня 2020 р. на офіційному вебсайті ЦДНТА України розміщено онлайн виставку архівних документів на тему: «Як створити сприятливе для життєдіяльності довкілля: пропозиції та рекомендації у наукових розробках КиївНДПІмістобудування».

День архівної інформації

28 серпня 2020 р. у ЦДНТА України за участю ветеранів та діючих війскових Операції об'єднаних сил проведено День архівної інформації на відзначення Дня пам’яті захисників України.

Виставка архівних документів

17 серпня 2020 року на офіційному вебсайті ЦДНТА України розміщено онлайн виставку архівних документів на тему: «Архівні документи як джерело дослідження розвитку легкої промисловості».

Засідання НМР

14 серпня 2020 року відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

Стаття в журналі «Архіви України»

У фаховому науково-практичному журналі «Архіви України» № 2 (323) за 2020 р. опубліковано статтю працівників ЦДНТА України Марата Балишева, Анни Алєксєєнко, Тетяни Науменко, Юлії Черняховської «Процеси цифровізації та забезпечення збереженості документів НАФ (запровадження ініціативного проєкту «ТОПАЗ» у ЦДНТА України)».

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2020