Анонси

 
Роботу читального залу ЦДНТА України відновлено!

Шановні користувачі! Читальний зал Центрального державного науково-технічного архіву відновлює свою роботу з 6 травня 2021 р. Відповідно до рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05 травня 2021 р. (протокол № 27) та згідно з рішенням Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 05 травня 2021 р. (протокол № 11) на території Харківської області скасовано «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

Роботу читального залу ЦДНТА України призупинено!

Шановні користувачі! З 11 квітня 2021 р. призупинено роботу читального залу ЦДНТА України відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), згідно з рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.04.2021 р. (протокол №17), відповідно до якого на території Харківської області встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки, та згідно з рішенням Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 09.04.2021 р. (протокол № 9), у зв’язку зі встановленням додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на території Харківської області.

Переміщення архіву до нової будівлі

Увага, важлива інформація! З 01 вересня 2020 року у зв’язку з заходами з переміщення архіву до нової будівлі тимчасово призупиняється робота читального залу.

До уваги користувачів!

На офіційному вебсайті ЦДНТА України оприлюднено усі описи документів в електронному вигляді у форматі PDF, ознайомитись з ними можна за посиланнями:

Новини

Стаття у ЗМІ

30 квітня 2021 р. у восьмому номері газети «Культура і життя» опубліковано статтю провідного архівіста відділу використання інформації документів Дмитра Ожиганова «Архітектурні візитівки Києва», присвячену творчості видатного українського зодчого, заслуженого архітектора УРСР Георгія Миколайовича Кислого (1925–1997).

День охорони праці

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 р. № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці.

Стаття у ЗМІ

27 квітня 2021 року у виданні «Український інтерес» опубліковано статтю провідного архівіста відділу використання інформації документів Дмитра Ожиганова «Справа життя – архітектура (до 85-річного ювілею Тамари Панченко за документами ЦДНТА України)».

Виставка архівних документів

26 квітня 2021 р. до 35-х роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції на офіційному вебсайті ЦДНТА України розміщено онлайн виставку на тему «Атомна енергетика мовою документів ЦДНТА України».

Участь у конференції

22 квітня 2021 року начальниця відділу використання інформації документів ЦДНТА України Анна АЛЄКСЄЄНКО взяла участь у роботі Другої Міжнародної науково-практичної конференції «Архівістика: теорія, методика, практика».

Участь у конференції

22 квітня 2021 року на базі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ Луганської обл.) відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Луганщина: краєзнавчі розвідки», приурочена до 100-річного ювілею зазначеного освітнього закладу.

Участь у конференції

21 квітня 2021 року провідний архівіст відділу використання інформації документів ЦДНТА України Андреєв Тимур взяв участь у роботі секції «Історичне краєзнавство» XXV Міжнародної наукової конференції «Слобожанські читання» з доповіддю на тему: «Рекомендації з вдосконалення транспортної та пішохідної системи центру міста Харкова у наукових розробках КиївНДПІмістобудування за 1976 рік (за документами ЦДНТА України)».

Тренування з цивільного захисту

08 квітня 2021 р. у ЦДНТА України відбулось комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту на тему: «Організація та здійснення евакуації із приміщень архіву при загрозі та виникненні надзвичайної ситуації техногенного характеру (пожежі)».

Стаття у ЗМІ

26 березня 2021 року у виданні «Український інтерес» було опубліковано статтю провідного архівіста відділу використання інформації документів Дмитра Ожиганова «Творчість, що закарбована у камені. До 90-річчя архітектора Вадима Гречини за документами ЦДНТА України».

День СНТІ

Працівники архіву підвищують свою кваліфікацію. 25 березня 2020 р. проведено щорічний День Служби науково-технічної інформації (СНТІ).

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2020