Анонси

 
Припинення роботи читального залу

Шановні користувачі! У зв'язку з оголошенням воєнного стану в Україні відвідування читального залу Центрального державного науково-технічного архіву України тимчасово призупинено до окремого розпорядження.

Новини

Припинення дії договору про співробітництво між ЦДНТА України та БДАНТД

Інформуємо про припинення дії договору між ЦДНТА України та Білоруським державним архівом науково-технічної документації (БДАНТД), підписаного 05 грудня 2019 р.

Виставка за архівними документами

На відзначення Всесвітнього дня охорони праці у ЦДНТА України підготовлено онлайн виставку «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я» Заходи з охорони праці у документах ЦДНТА України».

Семінар-нарада

27 квітня 2022 р. директор ЦДНТА України Марат Балишев та заступниця директора-головна зберігачка фондів ЦДНТА України Юлія Коваль взяли участь у семінарі-нараді на тему: «Актуальні питання забезпечення збереженості документів НАФ», яка відбулася на базі Центрального державного історичного архіву у м. Львів, що проходила під головуванням директорки ЦДІАЛ Олесі Стефаник.

Інтерактивна карта

ЦДНТА України вирішив продовжити мандрувати за допомогою архівних документів, що зберігаються у наших архівосховищах, та створив нову рубрику «Мандруємо світом».

Виставка за архівними документами

У березні 2022 р. виповнилося 160 років з дня народження видатного українського архітектора, педагога, професора, дійсного члена Академії архітектури СРСР, Заслуженого діяча мистецтв УРСР, а крім того – художника, педагога, мецената Олексія Миколайовича Бекетова (1862–1941).

Стаття за архівними документами

11 квітня 2022 року, у 120-й день народження архітектора Михайла Гречини, виданням Український інтерес було розміщено статтю, присвячену творчій діяльності його сина Вадима (1931–2005), який пішов по стопах батька і також зажив слави на архітектурній ниві.

Робочий візит Голови Державної архівної служби України

18 лютого 2022 р. на базі ЦДНТА України Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов, який перебуває у Харкові з робочим візитом, провів нараду з директором Центрального державного науково-технічного архіву України Маратом Балишевим та директором Державного архіву Харківської області Євгеном Кущем.

Оглядова екскурсія архівом

14 лютого 2022 р. у рамках реалізації договору про співпрацю між ЦДНТА України та Харківською школою архітектури начальниця відділу використання інформації документів ЦДНТА України Ганна Голубкіна провела оглядову екскурсію архівом для студентів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування».

3D-екскурсія

ЦДНТА України ініціює реалізацію комплексної віртуальної подорожі архівними приміщеннями, яку буде завершено до дня працівників архівних установ 24 грудня 2022 року.

Робочий візит Голови Державної архівної служби України

17 червня 2021 р. з робочим візитом до Харкова завітав Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2022