На підтримку ЦДАМЛМ України

 
Стаття у ЗМІ

27 вересня 2019 р. в інформаційно-аналітичному Інтернет-виданні «КиевВласть» опубліковано статтю Інни Арас «Центральний держархів-музей літератури і мистецтв видворяють з будівлі «Софії Київської».

Лист-звернення Спілки архівістів України

16 вересня 2019 р. Всеукраїнська громадська організація «Спілка архівістів України» направила Президенту України Володимиру Зеленському лист-звернення від 16.09.2019 № 17 «Про стан справ навколо Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України»

Новини

Стаття за архівними документами

У міжнародному науковому журналі «Наука та наукознавство», № 3(105) за 2019 рік опубліковано статтю директора ЦДНТА України, к.і.н. Марата Балишева та начальниці відділу використання інформації документів Анни Алєксєєнко на тему «Діяльність Центрального державного науково-технічного архіву України: 50 років формування джерельної бази української науки».

Відкрита дискусія

06 грудня 2019 р. у конференц-залі Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (ЦНБ ХНУ імені В. Н. Каразіна) відбулася відкрита дискусія на тему: «Архівно-бібліотечні ресурси у цифрову епоху».

Розширене засідання Колегії

05 грудня 2019 р. у приміщенні Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка відбулося розширене засідання Колегії ЦДНТА України.

Урочисте засідання з нагоди 50-річчя ЦДНТА України

05 грудня 2019 р. у конференц-залі Музейного комплексу Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова (ХНУМГ імені О. М. Бекетова) відбулось урочисте засідання з нагоди 50-річчя ЦДНТА України.

Стаття за архівними документами

У газеті «Слобідський край» (№ 95 за 03.12.2019 р.) опубліковано статтю головної наукової співробітниці відділу використання інформації документів Олени Мащенко «Ювілей першого та єдиного».

Виставка документів на сайті архіву

03 грудня 2019 р. на офіційному вебсайті ЦДНТА України розміщено електронну презентаційну версію документів на тему: «Центральний державний науково-технічний архів України та Білоруський державний архів науково-технічної документації: 50 років на ниві зберігання НТД».

Засідання ЕПК

28 листопада 2019 р. відбулося засідання Експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

Засідання Колегії

26 листопада 2019 р. відбулося засідання Колегії ЦДНТА України.

Стаття за архівними документами

У газеті «Культура і життя» вийшла стаття провідної спеціалістки відділу використання інформації документів Ганни Голубкіної «Головні повітряні ворота України. До історії проєктування аеропорту «Бориспіль» (за документами ЦДНТА України)».

Виставка документів на сайті архіву

14 листопада 2019 р. на офіційному вебсайті ЦДНТА України було розміщено онлайн виставку архівних документів на тему «Інститут чорної металургії ‒ на варті інновацій та розвитку металургійної галузі (за документами з фонду Р-127 ЦДНТА України)», приурочену до 80-річчя організації.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017