Анонси

 
Увага!

На виконання постанови Кабінету міністрів України від 16.03.2020 № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою мінімізації наслідків нової біозагрози та запровадження превентивних заходів щодо стримання швидкого поширення збудника COVID-19 у ЦДНТА України на час карантину організовано особистий прийом громадян за допомогою засобів телефонного зв’язку за номером: (057) 731-25-67

До уваги користувачів!

На офіційному вебсайті ЦДНТА України оприлюднено усі описи документів в електронному вигляді у форматі PDF, ознайомитись з ними можна за посиланнями:

На підтримку ЦДАМЛМ України

Стаття у ЗМІ

27 вересня 2019 р. в інформаційно-аналітичному Інтернет-виданні «КиевВласть» опубліковано статтю Інни Арас «Центральний держархів-музей літератури і мистецтв видворяють з будівлі «Софії Київської».

Лист-звернення Спілки архівістів України

16 вересня 2019 р. Всеукраїнська громадська організація «Спілка архівістів України» направила Президенту України Володимиру Зеленському лист-звернення від 16.09.2019 № 17 «Про стан справ навколо Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України»

Новини

День охорони праці

Сьогодні в Україні відзначається День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці.

Стаття за архівними документами

21 квітня 2020 р. на вебсайті газети «Вечірній Київ» опубліковано статтю начальниці відділу використання інформації документів ЦДНТА України Анни Алєксєєнко «Зелені легені міст: вирішення проблем озеленення населених пунктів на сторінках архівних документів ЦДНТА України», присвячену відзначенню Дня Землі (International Mother Earth Day). У ній наводяться відомості з особових фондів київських архітекторів та звітів про науково-дослідні роботи з фонду Р-100 Науково-дослідного і проєктного інституту містобудування «КиївНДПІмістобудування», що зберігаються в архіві.

Виставка архівних документів

14 квітня 2020 р. на офіційному вебсайті ЦДНТА України розміщено онлайн виставку архівних документів на тему: «Внесок Олександри Матвієнко та Лідії Істоміної у біологічну науку (за документами фондів особового походження ЦДНТА України)».

Засідання НМР

05 березня 2020 року відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

З’їзд Спілки архівістів України

29 лютого 2020 року відбувся VIII З’їзд Спілки архівістів України, що проходив у Державному архіві м. Києва, на якому було затверджено нову редакцію із змінами та доповненнями Статуту Громадської організації «Спілки архівістів України», а також обрано новий склад Правління Спілки, до якого, зокрема, увійшов Марат Балишев, директор Центрального державного науково-технічного архіву України.

Участь директора у колегії Укрдержархіву

14 лютого 2020 р. директор ЦДНТА України Марат Балишев взяв участь у розширеному засіданні колегії Державної архівної служби України, яке відбулось в актовій залі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Засідання НМР

06 лютого 2020 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

День СНТІ

30 січня 2020 р. відповідно до плану підвищення кваліфікації працівників ЦДНТА України було проведено День Служби науково-технічної інформації (СНТІ).

Засідання ЕПК

30 січня 2020 р. відбулося засідання Експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

Участь у заході

29 січня 2020 р.на запрошення адміністрації Науково-дослідного інституту астрономії ХНУ імені В. Н. Каразіна директор ЦДНТА України Марат Балишев взяв участь у відкритті оновленого та реконструйованого Музею астрономії імені Миколи Барабашова, яке було приурочене до відзначення 215-річчя Університету.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2020