Анонси

 
Увага!

На виконання постанови Кабінету міністрів України від 16.03.2020 № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою мінімізації наслідків нової біозагрози та запровадження превентивних заходів щодо стримання швидкого поширення збудника COVID-19 у ЦДНТА України на час карантину організовано особистий прийом громадян за допомогою засобів телефонного зв’язку за номером: (057) 731-25-67

До уваги користувачів!

На офіційному вебсайті ЦДНТА України оприлюднено усі описи документів в електронному вигляді у форматі PDF, ознайомитись з ними можна за посиланнями:

На підтримку ЦДАМЛМ України

Стаття у ЗМІ

27 вересня 2019 р. в інформаційно-аналітичному Інтернет-виданні «КиевВласть» опубліковано статтю Інни Арас «Центральний держархів-музей літератури і мистецтв видворяють з будівлі «Софії Київської».

Лист-звернення Спілки архівістів України

16 вересня 2019 р. Всеукраїнська громадська організація «Спілка архівістів України» направила Президенту України Володимиру Зеленському лист-звернення від 16.09.2019 № 17 «Про стан справ навколо Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України»

Новини

Засідання НМР

05 березня 2020 року відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

З’їзд Спілки архівістів України

29 лютого 2020 року відбувся VIII З’їзд Спілки архівістів України, що проходив у Державному архіві м. Києва, на якому було затверджено нову редакцію із змінами та доповненнями Статуту Громадської організації «Спілки архівістів України», а також обрано новий склад Правління Спілки, до якого, зокрема, увійшов Марат Балишев, директор Центрального державного науково-технічного архіву України.

Участь директора у колегії Укрдержархіву

14 лютого 2020 р. директор ЦДНТА України Марат Балишев взяв участь у розширеному засіданні колегії Державної архівної служби України, яке відбулось в актовій залі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Засідання НМР

06 лютого 2020 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

День СНТІ

30 січня 2020 р. відповідно до плану підвищення кваліфікації працівників ЦДНТА України було проведено День Служби науково-технічної інформації (СНТІ).

Засідання ЕПК

30 січня 2020 р. відбулося засідання Експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

Участь у заході

29 січня 2020 р.на запрошення адміністрації Науково-дослідного інституту астрономії ХНУ імені В. Н. Каразіна директор ЦДНТА України Марат Балишев взяв участь у відкритті оновленого та реконструйованого Музею астрономії імені Миколи Барабашова, яке було приурочене до відзначення 215-річчя Університету.

Засідання Колегії

28 січня 2020 р. відбулося засідання Колегії ЦДНТА України.

Стаття за архівними документами

У фаховому науково-практичному журналі «Архіви України» № 4 (321), 2019 р. опубліковано статтю директора ЦДНТА України Марата Балишева та начальниці відділу використання інформації документів Анни Алєксєєнко: «Центральному державному науково-технічному архіву України – 50 років».

Стаття за архівними документами

У міжнародному науковому журналі «Наука та наукознавство», № 3(105) за 2019 рік опубліковано статтю директора ЦДНТА України, к.і.н. Марата Балишева та начальниці відділу використання інформації документів Анни Алєксєєнко на тему «Діяльність Центрального державного науково-технічного архіву України: 50 років формування джерельної бази української науки».

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2020