• English
 • Центральний державний науково-технічний архів України

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Угода про масове оцифрування фондів
  Опубліковано 24 травня 2024 року о 14:40

  Важлива новина!
  Сьогодні в приміщенні Державної архівної служби України за підтримки Голови служби Анатолія Хромова уповноважений представник корпорації FamilySearch International Олександр Січкаренко та директор Центрального державного науково-технічного архіву Марат Балишев підписали угоду про масове оцифрування фондів.
  У рамках співпраці з FamilySearch International Центральним державним науково-технічним архівом України планується оцифрування науково-дослідної документації (звіти про науково-дослідні роботи) з фондів провідних українських науково-дослідних інститутів у галузях коксохімічного виробництва, монокристалів та сцинтиляційних матеріалів, організації виробництва і праці чорної металургії обсягом понад півмільйона сторінок.
  Центральний державний науково-технічний архів України підготував для масового оцифрування документи з трьох фондів (трьох комплексів НТД) за період 1926–1991 рр., які містять цінну інформацію у галузі історії науки. Це надзвичайно важливо для збереження фондів в умовах війни та удоступнення ретроспективної інформації для широкого кола користувачів.