• English
 • Центральний державний науково-технічний архів України

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Лінія довіри

  ПАМ`ЯТКА ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ЗВЕРНУЛИСЯ НА “ЛІНІЮ ДОВІРИ”

  Центрального державного науково-технічного архіву України

  З метою забезпечення дотримання прав громадян, посилення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства в Центральному державному науково-технічному архіві України (далі – ЦДНТА України) утворено “Лінію довіри” (наказ ЦДНТА України від 23.12.2011 р. № 91/ОД).

  Номер телефону “Лінії довіри” – (057) 731-25-67,

  час роботи “Лінії довіри”:

  понеділок – четвер з 9-00 до 12-00 та з 12-45 до 16-00,

  п’ятниця з 9-00 до 12-00 та з 12-45 до 15-00.

  У цьому порядку підлягають розгляду звернення, які відповідають вимогам ст.5 Закону України “Про звернення громадян”, та в яких викладено факти порушення антикорупційного законодавства в ЦДНТА України

  Громадянин обов’язково повинен зазначити у зверненні своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, повідомити про факти корупції та викласти короткий зміст свого зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Анонімні звернення, а також не підписані звернення не розглядаються.

  Дані про особу, що звернулася на “Лінію довіри” ЦДНТА України, а також короткий зміст питань, з якими вона звернулася, і результати їх розгляду записуються в Журналі реєстрації звернень громадян України (01-35).

  Громадянин повинен по суті викласти зміст звернення. В інформації обов’язково повідомити про факти, які свідчать про наявність порушень в діях (бездіяльності) працівників ЦДНТА України.

  Громадянин повинен відповідати чітко на запитання посадової особи, яка веде “Лінію довіри”. Точні відповіді на задані питання дозволяють всебічно з’ясувати зміст звернення, знайти шлях його оптимального вирішення.

  Звернення громадян, які надійшли до “Лінії довіри” та відповідають зазначеним вимогам відповідальною особою невідкладно передаються особисто начальнику директору ЦДНТА України.