Анонси

Змінено графік прийому громадян

УВАГА! Оновлено Графік особистого прийому громадян керівництвом ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "Звернення громадян"

Призначено директора ЦДНТА України

УВАГА! 15 серпня 2018 р. наказом Голови Державної архівної служби України Баранової Т. І. від 14.08.2018 р. № к/1-162 на посаду директора ЦДНТА України призначено  БАЛИШЕВА Марата Артуровича.

Змінено графік роботи читального залу

УВАГА! Оновлено Графік роботи читального залу ЦДНТА України. З інформацією можна ознайомитися у розділі "КОНТАКТИ" та у розділі "ПОСЛУГИ АРХІВУ"

100 років системі архівних установ України

У вересні 2017 – квітні 2018 року виповнюється 100 років з часу створення системи архівних установ України. До цієї знаменної дати архіви проводят низку заходів. З інформацією про події можна ознайомитися на офіційному веб-порталі "Архіви України" за посиланням: http://www.archives.gov.ua/Archives/100.php

Новини

Засідання НМР

17 січня 2019 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

Засідання НМР

26 грудня 2018 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

Засідання ЕПК

21 грудня 2018 р. відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії ЦДНТА України.

Екскурсія архівом

19 грудня 2018 р. у ЦДНТА України проведено екскурсію для студентів ІІ курсу факультету соціальних комунікацій Харківської державної академії культури.

Грамота Державної архівної служби України

18 грудня 2018 р. під час засідання колегії Укрдержархіву Голова Державної архівної служби України Тетяна Іванівна Баранова привітала учасників засідання з прийдешнім професійним святом – Днем працівників архівних установ та відзначила кращих керівників архівних установ Грамотами й Подяками Державної архівної служби України. Директора ЦДНТА України Марата Артуровича Балишева за багаторічну, сумлінну, бездоганну працю, вагомий особистий внесок у розвиток архівної справи та з нагоди професійного свята було відзначено Грамотою Державної архівної служби України.  

Засідання НМР

14 грудня 2018 р. відбулося засідання Науково-методичної ради ЦДНТА України.

День архівної інформації

13 грудня 2018 р. для студентів 3 курсу факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» проведено День архівної інформації на тему: «Архівні документи як джерело дослідження науково-технічного прогресу в Україні у ХХ ст.».

Виставка архівних документів

12 грудня 2018 р. у читальному залі ЦДНТА України відбулася презентація виставки «Ювілейні і пам’ятні дати 2018 року з історії науки і техніки». На захід завітали студенти 3 курсу Інженерно-фізичного інституту Національного технічного університету «ХПІ».

Стаття за архівними документами

07 грудня 2018 р. у газеті «Культура і життя» № 49 опубліковано статтю наукового співробітника відділу використання інформації документів Ганни Голубкіної «Сторінки історії будівництва першого в Україні метрополітену (за документами ЦДНТА України)».

Участь у відкритій дискусії

06 грудня 2018 р. за ініціативи Спілки архівістів України у м. Києві відбулася Відкрита дискусія "Проблемні питання дотримання авторських та суміжних прав у діяльності державних архівів", у якій взяли участь представники центральних архівів та запрошені експерти у галузі права.

 

Центральний державний науково-технічний архів України
Copyright © 2017